Car audio dla wszystkich kierowców!

Praktyczne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody niestereotypowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o wielkiej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, by zwiększyć uciechę dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne bądź też AppRadio. To auta, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie auta są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, lub odwrotnie – opustoszałego pola, bowiem po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są również oryginalne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o fruwających samochodach, w których głośniki i subwoofery to podstawa. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie auta? To na pewno byłoby wspaniałe doświadczenie dla koneserów aut i stereotypowych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach starożytnych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, aby błądzić przez wiele godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne archaiczne auta.

pioneer polska

pioneer

17cm 2-drożne głośniki współosiowe (280W)

głośniki pioneer